LetMeKnow.pl

Zaloguj

LetMeKnow.pl/LetMeKnow

LetMeKnow

Info


Let Me Know - Ogłoszenia nie tylko dla Polaków!!

Serwis LetMeKnow.pl darmowe ogłoszenia to jeden z najmłodszych i najszybciej rozwijających się serwisów ogłoszeniowych w Polsce. Rozpoczął swą działalność 1 grudnia 2009 roku i od samego początku cieszy się popularnością ze względu na prosty charakter i łatwość jego obsługi, na którą postawiliśmy. Już po niespełna roku, kiedy pojawił się w Internecie, wprowadziliśmy szereg znaczących zmian w wyglądzie i funkcjonalności serwisu, widząc dynamicznie rosnącą liczbę użytkowników, jak i dodawanych ogłoszeń.

Najnowsza funkcja serwisu WIZYTÓWKA już działa! zapraszamy do zapoznania się z jej możliwościami!

UWAGA!
Najlepiej wyglądające ogłoszenia promujemy w serwisach: FACEBOOK oraz TWITTER

Oferta

Ogłoszenia standardowe
Ogłoszenia standardowe są bezpłatne na 3, 5, 7, 14 dni
Podstawowa forma prezentacji ogłoszenia
Możliwość dodawania zdjęć do ogłoszenia (3 zdjęcia bezpłatne)
Aktywne jest czasowo w zależności od wyboru
Możliwość edycji ogłoszenia oraz jego promocji

Ogłoszenia dla wymagających:
- Ogłoszenia promowane,
- Ogłoszenia wyróżnione,
- Ogłoszenia kategorii,
- Ogłoszenia strona główna

Funkcje podnoszące widoczność
- Ogłoszenia PILNE,
- Podświetlone ogłoszenia,
- Pogrubione ogłoszenia,

Odnawianie ogłoszeń, Podbijanie ogłoszeń, Dodatkowe zdjęcia,

Konta VIP i PARTNER

Bezpłatna reklama firmy!

Darmowy baner reklamowy w profilu!

Knowing - Aktualności i nowości


LetMeKnow
LetMeKnow (2013-03-27 09:44:24)

Ogłoszenia nie tylko dla Polaków... Nasz serwis od niedawna zaczą promocję poza granicami Polski! Dodawaj swoje ogłoszenia, które docierają coraz częściej do wielu użytkowników z zagranicy!

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz


LetMeKnow
LetMeKnow (2012-03-14 08:50:09)

Najlepsze ogłoszenia promujemy w serwisach: FACEBOOK oraz TWITTER. To proste Dodaj ogłoszenie z ciekawym tytułem opisem i zdjęciem i docieraj ZA DARMO do jeszcze większej liczby odbiorców. Darmowe ogłoszenia promują Twoja firmę Polecamy!!

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz


LetMeKnow
LetMeKnow (2011-08-31 09:49:36)

Najlepsze wizytówki firm i usługodawców w sieci. Teraz nie musisz posiadać własnej strony Internetowej, aby docierać do klientów! Wybierz trafny Nick, który będzie Twoim nowym adresem w sieci: LetMeKnow.pl/Twój_nick i reklamuj swoją firmę, produkty i usługi bezpłatnie!!

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz


LetMeKnow
LetMeKnow (2011-08-24 02:17:02)

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, iż zakończyliśmy pracę nad rozbudową strony użytkownika w naszym serwisie.Uzupełniając wizytówkę każdy Państwa klient znajdzie: info o firmie / o osobie, ofertę użytkownika, aktualności i nowości firmy, dane firmy / dane osoby, dane kontaktowe, adres i mapę z zaznaczonym punktem, wtyczkę facebook, wtyczkę z ogłoszeniami (do pobrania również na stronę www). To wszystko w jednym miejscu i za darmo! Od teraz wszystko staje się proste z LetMeKnow.pl/nick

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz


LetMeKnow
LetMeKnow (2011-05-14 10:17:07)

UWAGA!! Starannie dobrany tytuł ogłoszenia ma kluczowe znaczenie w pozycji Google!! Staraj się dodawać tytuły dobrze opisujące ogłoszenie/usługę: np. „tanie usługi budowlane Warszawa” - ponieważ tak zaindeksują się w wyszukiwarce Google. Potencjalny klient wprost z wyszukiwarki (wpisując "słowa kluczowe") trafi do Państwa ogłoszenia zamieszczonego w serwisie LetMeKnow.pl

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz


LetMeKnow
LetMeKnow (2011-03-24 14:24:14)

Darmowe ogłoszenia zamieszczane w serwisie LetMeKnow.pl to doskonały sposób i forma reklamy. Zamieszczając ogłoszenia trafiamy do wielu użytkowników, którzy odwiedzają serwis poszukując ofert i tych którzy dodają własne ogłoszenia.

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz


LetMeKnow
LetMeKnow (2011-02-14 01:57:25)

Kogo i jak dodać do Mojego Knowing'u? Konkurenta, partnera lub użytkownika którego wpisy wydają się nam interesujące i którego profil nas ciekawi (tak aby 'być na bieżąco'). Aby dodać użytkownika do Waszego Knowing’u wystarczy wejść na jego profil i kliknąć Dodaj do mojego Knowing'u. Po dodaniu użytkownika na naszej tablicy Knowing wyświetlały się będą również jego wpisy. Wpisy te będą jedynie widoczne dla Państwa, zaś osoby odwiedzające Państwa profil będą widziały tylko Wasze wypowiedzi.

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz


LetMeKnow
LetMeKnow (2011-02-14 01:46:19)

Knowing - to funkcja, która umożliwia szybkie informowanie użytkowników o zmianach i wydarzeniach w naszym profilu. Błyskawicznie poinformuj swoich klientów o nowych promocjach, ciekawych ofertach, zmianie adresu biura, numeru tel, czy też o nowych godzinach pracy. Knowing jest nowym rozwiązaniem informowania klientów o rzeczach i wydarzeniach, które nas dotyczą czy interesują i które zaciekawią potencjalnych klientów.

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz


LetMeKnow
LetMeKnow (2011-02-14 01:20:03)

Czy to lato? Nie. Czy to przez walentynki? Nie. To gorące zmiany w serwisie LetMeKnow.pl! Do rzeczy: knowing (informacje użytkownika), ulepszony profil użytkownika, ocena użytkownika, możliwość dodania oferty, odnawianie, zakańczanie hurtowo ogłoszeń, możliwość hurtowego importu ogłoszeń i wiele innych..

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz


LetMeKnow
LetMeKnow (2011-02-14 00:55:35)

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że wersja 2.5 serwisu LetMeKnow.pl została właśnie wydana! Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią obsługę serwisu i pozwolą szybciej dotrzeć do większej ilości klientów, czego zespół LetMeKnow.pl przy okazji serdecznie życzy :)

Komentarzy (0)

Dodaj komentarz

LetMeKnow

Ocena użytkownika:
  • Aktualny 10.00/10
Ocena: 10.0/10 (3 glosów oddano)

Dane użytkownika:

LetMeKnow

Użytkownik ukrył swoje dane

Adres:

Polska
podkarpackie
Dębica
39-200

Kontakt:

Lokalizacja:

gmaps

Facebook:

Ogłoszenia użytkownika:

pobierz

Użytkownik nie posiada aktywnych ogłoszeń

Copyright © 2009-2021 LetMeKnow.pl All rights reserved. | Ogłoszenia UK | Ogłoszenia Niemcy | Linux